صبح شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرستان دیلم اظهار داشت: در هفته دولت امسال چند پروژه مهم در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در این استان افتتاح یا آغاز می‌شود. وی اضافه کرد: چندین پروژه مهم حوزه نفت و گاز و پتروشیمی از جمله فاز ۱۱ پارس جنوبی در هفته دولت امسال […]

صبح شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرستان دیلم اظهار داشت: در هفته دولت امسال چند پروژه مهم در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در این استان افتتاح یا آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: چندین پروژه مهم حوزه نفت و گاز و پتروشیمی از جمله فاز ۱۱ پارس جنوبی در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد که برخی از این طرح‌ها پس از دو دهه به بهره‌برداری می‌رسند.

استاندار بوشهر بیان کرد: آیت الله رئیسی رئیس جمهور روز دوشنبه ششم شهریور ماه به منظور حضور در مراسم افتتاح پروژه‌های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی به شهرستان عسلویه سفر می‌کند.

محمدی زاده تصریح کرد: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر همواره با خیر و برکت همراه بوده و به فضل الهی، این سفر نیز منشأ خیر برای مردم استان است.

وی ادامه داد: پروژه‌های افتتاحی از مصوبه‌های دور نخست سفر رئیس جمهور به استان بوشهر است که ظرف مدت یکسال احداث شده که این پروژه‌های زیرساختی بدون تردید روند سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان را شتابان خواهد کرد.